4 nieporozumienia na temat randek internetowych

Wraz z rozwojem ranking serwisów randkowych na loca-love.pl ludzie są bardziej aktywni na platformach randkowych niż zwykły styl randkowy. Technologia XXI wieku przyniosła nam wygodę i dawała nam pewność z łatwością i wygodą. Do dziś pewne randki są nadal związane z pewnymi piętnami, których prawdopodobnie nigdy nie zrozumiałbym, dlaczego.

Oczywiście w przeszłości i być może do tej pory wielu doświadczyło oszustwa i najgorszego na platformach randkowych. Ale z dnia na dzień strony te stają się coraz bardziej wyrafinowane, a ludzie stają się mądrzejsi podczas randek online.

Na początek, oto niektóre z czterech największych nieporozumień dotyczących randek internetowych, o których wiem bardzo dobrze, że powinieneś zdawać sobie z tego sprawę, jeśli zamierzasz wejść w świat randek internetowych:

 1. Randki online są dla przegranych i zdesperowanych ludzi
  Jednym z największych i najczęściej omawianych nieporozumień na temat randek internetowych jest to, że są to tylko przegrani, którzy desperacko chodzą na randki, ponieważ w rzeczywistości są nieatrakcyjni lub niezręczni społecznie. W rzeczywistości są to ludzie odnoszący sukcesy, którzy po prostu nie mają czasu na randki i kontakty towarzyskie, dlatego zamiast tego wybierają wygodę zapewnianą przez randki online, która umożliwia im wybranie zgodnych singli ze swoich urządzeń.
 2. Portale randkowe są atakowane przez oszustów
  Dziesięć lat temu serwisy randkowe mają dość dużą liczbę oszustów do tego stopnia, że ktoś, kogo spotkasz online, może być oszustem. Szczególnie w niszowych witrynach randkowych (na podstawie doświadczenia). Ale dzisiaj algorytmy są lepsze i ludzie stają się mądrzejsi. Niektóre serwisy randkowe muszą nawet najpierw przejrzeć Twój profil randkowy, zanim zaczniesz z niego korzystać, co moim zdaniem jest dość uspokajające.

Przy tak wielu, którzy zostali wcześniej oszukani, ludzie faktycznie nauczyli się swoich lekcji i zastosowali to, czego nauczyli się w przeszłości, więc najprawdopodobniej nie popełniliby tych samych błędów. Przede wszystkim byłem na filipińskim portalu randkowym, gdzie musiałem pójść i poszukać kilku internetowych randek i wskazówek bezpieczeństwa, aby się upewnić. Setki artykułów na ten temat są już dostępne w Internecie. Więc jesteś prawie objęty.

4 nieporozumienia na temat randek internetowych

Chociaż wiele zrobiono, aby pozbyć się oszustów, nigdy nie można być zbyt ostrożnym, ponieważ zagrożona jest prywatność i bezpieczeństwo.

 1. Relacje online są do kitu
  Jednym z powszechnych nieporozumień jest to, że pary, które założyły Internet, częściej się rozpadają niż pary, które spotkały się offline. Wiele z tych internetowych par randkowych udowodniło, że jest to całkowicie błędne.

Przeprowadzono badania, o których wspominano w Psychology Today, że pary online rzadziej kończą swój związek ze współczynnikiem 5,96% w porównaniu z parami offline ze współczynnikiem 7,67%.

Z mojego punktu widzenia, choć myślę, że dzieje się tak, ponieważ pary internetowe miały szansę na lepsze dopasowanie za pomocą algorytmów i dopasowania zgodności. Zanim spotkają się osobiście, mogą się lepiej poznać na stronie. Kiedy wszystko idzie dobrze, mogą zdecydować, którą ścieżkę relacji wybrać. Ale jeśli coś nie pójdzie tak, jak powinno, nadal możesz wyszukiwać inne zgodne mecze na platformie.

 1. Wszyscy są kłamcami
  Bycie online daje ci luksus, aby ukryć swoją tożsamość. Dzięki randkom online możesz chronić swoją tożsamość i masz swobodę udostępniania swojego prawdziwego imienia i nazwiska oraz innych danych kontaktowych, jeśli całkowicie ufasz osobie po drugiej stronie.

Jest to zupełnie inne nieporozumienie niż # 3. W tym przypadku datatorzy online mogą nieco przesadzić przy konfigurowaniu swoich profili randkowych, co jest dość powszechne w randkach offline. Kiedy się umawiasz, całkiem normalne jest kłamstwo na temat tego, kim jesteś, czy to pod względem wykształcenia, statusu społecznego czy zawodu itp. Zdarza się to dość często w randkach offline. Ale internetowi specjaliści zajmują się głównie ukrywaniem swojego wieku i / lub wyglądu.

Pamiętaj jednak, że nie każdy internetowy dater robi to. Jeśli wiesz, że ten, z którym rozmawiasz, kłamał o tym, kim są od samego początku, może to nie być dobry początek związku. Co musisz przemyśleć i zdecydować, czy kontynuować związek, czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *